Wynajem samochodów dostawczych to opcja przede wszystkim dla przedsiębiorców, jednak i osoby prywatne mogą skorzystać z opcji jakie przygotowała dla nich dobra wypożyczalnia. W Warszawie znajdziemy wiele wypożyczalni, których oferta będzie się różniła cenowo.

Wynajem aut różnej

wynajem aut dostawczych Wiadomo, każdy chce zaoszczędzić jak najwięcej, więc im taniej tym lepiej. Czasem jednak lepiej jest skorzystać z droższej, ale bardziej kompleksowej opcji. Jaki wynajem aut będzie najtańszy? Z jednej strony cena za wynajem aut dostawczych w Warszawie będzie się różniła w zależności od wielkości i rodzaju samochodu. Z reguły im większy samochód, tym będzie on droższy. Cena zależy też od standardu. Za zwykłego dostawczaka możemy dać sto złotych, a za nowoczesne auto dostawcze z podnośnikami nawet trzysta złotych. Różnica jest spora, szczególnie jeśli planujemy wynajem dłuższy niż jeden dzień. Jeśli planujemy przeprowadzki czy transport dużych rzeczy, które mogą się przesuwać podczas jazdy to warto jest wynająć auto wyposażone w pasy transportowe. Jeśli planujemy wozić ciężkie rzeczy to przyda się podnośnik. Jeśli trasa jest długa to warto jest mieć samochód z klimatyzacją i dobrym radiem, które będzie umiało nam podróż.

wynajem aut dostawczych Cena wynajmy zależy również od tego na jak długo wynajmiemy samochód. Koszty się obniżają nawet co dzień. Przykładowo, za wynajem na jeden dzień zapłacimy sto pięćdziesiąt złotych za dzień, za wynajem na dwa dni sto trzydzieści za dzień, a za trzy dni jedynie sto złotych za dzień, czyli trzysta złotych w sumie, a nie czterysta pięćdziesiąt, gdybyśmy przychodzili wynajmować samochód codziennie na jeden dzień. Korzystne oferty są również dostępne na wynajem średnioterminowy, taki obejmujący kilka tygodni do kilku miesięcy, czy na wynajem długoterminowy, od kilku miesięcy do nawet dwóch lat. Wtedy wiadomo, że ceny muszą być odpowiednio niższe, by firma zechciała skorzystać z usług wypożyczalni. Cena za wynajem może także zależeć, od tego czy zarezerwujemy samochód z wyprzedzeniem, lub czy już kiedyś korzystaliśmy z usług danej wypożyczalni. Za wcześniejszą rezerwację czy dla stałych klientów bywają przygotowane lepsze oferty oraz zniżki. Wtedy taki wynajem jest bardziej opłacalny.

Do wynajmu można doliczać także dodatkowe opcje, takie jak oddanie samochodu do innego punktu wypożyczalni, wynajem samochodu z kierowcą, lub auta z dodatkowym wyposażeniem, takim jak pasy transportowe. Do ceny wtedy należy doliczyć jakieś kilkanaście, do kilkudziesięciu złotych, w zależności od oferty warszawskiej wypożyczalni.

Wynajęcie samochodu dostawczego jest ciekawą alternatywą<< >>Części do motocykli – gdzie i jakie kupować?

O Autorze : Janek Marwiński