Popularność usług auto detailingu nikogo nie dziwi. Każdy właściciel samochodu chce, aby jego auto dobrze prezentowało się na drodze. Wygląd auta świadczy bowiem wprost o jego właścicielu.

Polerowanie lakieru i autodetailing

polerowanie lakieruTo dlatego oprócz regularnych wizyt na myjni samochodowej, warto prowadzić też skuteczniejszą pielęgnację, przynoszącą efekty na dłuższy czas – a tym cechuje się większość zabiegów z zakresu autokosmetyki. Oczywiście czyścić auto możemy samodzielnie, jednak profesjonalne kompleksowe czyszczenie oraz konserwacja pojazdu jest najlepszym wyborem. Dlaczego? Dlatego, że taki salon autodetailingu podejmuje się czyszczenia zarówno wnętrza auta, jak i jego karoserii. Osoby specjalizujące się w autokosmetyce zwracają uwagę nie tylko na wygląd ogólny, ale także na najdrobniejsze szczegóły. Nie pominą żadnej rysy na lakierze. Po kilku latach eksploatacji auta lakier zaczyna tracić swój blask – nie jest to niczym dziwnym, a to naturalne zjawisko związane z użytkowaniem pojazdu w zmiennych warunkach atmosferycznych. Jednak fakt, że nasz samochód nie jest już „jak nowy” nie oznacza, że powinniśmy przestać o niego dbać! Wręcz przeciwnie.

polerowanie lakieruDecydując się na usługi autodetailingu szybko możemy przywrócić dawny wygląd auta, i to za niewielkie pieniądze. Przede wszystkim usługą wartą uwagi jest polerowanie lakieru Białystok nie próżnuje pod tym względem. W tym mieście znajduje się sporo salonów autodetailingu, które oferują tę usługę po korzystnej cenie. Tak naprawdę widełki cenowe są rozległe, dlatego chyba najlepiej jest wybierać salon z ceną „po środku” – wówczas będziemy mieć pewność, że praca zostanie wykonana dobrze, a my za nią nie przepłacimy. I w drugą stronę – zbyt tanie usługi mogą świadczyć o tym, że właściciele salonu autodetailingu „idą” na ilość klientów, nie zaś na jakość swoich działań. Tak czy siak, mamy szeroki wybór salonów, dlatego to tylko od nas zależy, na jaki z nich się zdecydujemy. Polerowanie lakieru powinno obejmować zarówno usunięcie rys z powierzchni karoserii, jak i zmatowienie dotychczasowego lakieru. Da to dobrą bazę do nabłyszczania oraz właściwego zadania – właśnie polerowania. W ten sposób nie tylko pozbędziemy się drobnych uszkodzeń oraz zabrudzeń, ale też nasz pojazd zyska nową „twarz”. Będzie prezentował się tak, jakby dopiero co opuścił salon. Jest to więc gra warta świeczki.

Wszystko wskazuje na to, że specjalistom od autodetailingu warto zaufać. Obok polerowania proponują oni pranie tapicerki i kompleksowe czyszczenie wnętrz, konserwowanie opon i wiele innych.

Praktyczna wypożyczalnia samochodów osobowych<< >>Wypożyczalnia samochodów osobowych

O Autorze : Janek Marwiński