Decydując się na podróż do któregoś z bogatych kulturowo i ciekawych europejskich państw, często wydajemy się być skazani na dwie możliwości: przejazd własnym samochodem, albo lot samolotem. Łatwo można zapomnieć o tym, że istnieją także inne, bardziej nieoczywiste, często także znacznie lepsze, opcje podróży.

Szybki transport busem

busyJedną z takich opcji jest choćby możliwość złapania stopa. Jest to jednak niebezpieczne i skrajnie niewygodne rozwiązanie, uniemożliwiające podróż z większym bagażem czy kapryśnymi dziećmi. Inną możliwością jest oczywiście przejazd pociągiem. To środek transportu wygodny i bezpieczny, jednak przy tym skomplikowany i drogi. Wybór kolei często zmusza do bezustannych przesiadek, podróży w nie tylko niewygodnym, ale teraz także niebezpiecznym tłoku, oraz płacenia sporych sum pieniędzy. To rozwiązanie wymaga także ślęczenia nad ofertami przewoźników i marnowania czasu na wyszukiwanie połączeń. Istnieje jednak rozwiązanie właściwie pozbawione wad – wygodne, tanie, bezpieczne, oraz umożliwiające przejazd bezpośrednio spod własnego adresu. Jest to podróż busem. To bardzo komfortowy środek podróży do większości europejskich państw. W bogatych ofertach przewoźników znajdują się choćby najlepsze busy z Radomia do Belgii, czy bus z Lublina do Holandii.

busyBusy zaopatrzone są we wszystkie potrzebne podróżującym udogodnienia: darmowe wi-fi, telewizory, regulowane fotele czy wielostrefową klimatyzację. Flotę busów największych przewoźników tworzą najlepsze samochody czołowych marek. Doświadczona kadra kierowców zadba natomiast o to, by podróż przebiegła szybko i tak bezpiecznie, jak to tylko możliwe. Zalet podróżowania busem jest więcej. Przejazd w ten sposób jest znacznie tańszy niż lot samolotem czy przejazd własnym samochodem, do tego przewoźnicy często oferują indywidualnym klientom zniżki i rabaty. Podróż busem to także zdecydowanie większa elastyczność. Przewoźnicy oferują transport z adresu na adres, siedem dni w tygodniu, w tym w święta. Zamówienie takiego kursu jest zdecydowanie łatwiejsze od wyszukiwania połączeń lotniczych czy kolejowych. wystarczy w końcu podać adres. Bogata oferta, wygoda, bezpieczeństwo i szybkość podróży. Przejazdy busem to zaskakująco komfortowy środek podróży.

Wyjazd na narty w piękne Alpy, odwiedziny w przepięknym Amsterdamie, czy też transport pracowników do Niemczech czy Belgii, nawet przewóz paczek, to wszystko jest łatwiejsze niż mogłoby się wydawać. Podróż busem to także wybór przyjaźniejszy środowisku i tańszy niż lot samolotem. Pozostaje tylko zapiąć pasy!

Zobacz także https://www.przewozy-skafander.pl

Czy przyciemnienie szyb jest skuteczne?<< >>Dobry rejestrator do auta

O Autorze : Janek Marwiński